Urząd Gminy Kotla

ul. Głogowska 93
67-240 Kotla

tel. 76-8318-361
      76-8318-313
fax 76-8318-308
e-mail:
gmina@kotla.pl

QR Code Infof JPG

Godziny pracy:
dzień godziny
pn  7:30-15:30
wt  7:30-16:00
śr  7:30-15:30
czw  7:30-15:30
pt  7:30-15:00

Konto bankowe
Bank Spółdzielczy we Wschowie, O/Kotla
nr: 49 8669 0001 0180 8317 2000 0043


 

Gmina Kotla Folder informacyjny

Ścieżka Leśna Dolina Ulotka JPG
 

Regionalny System Ostrzegania - aplikacja na android

Strona główna

Tradycją już się stało

piątek, 09 stycznia 2009 16:02
-

ImageTradycją już jest, iż w naszej Gminie odbywa się każdego roku spotkanie dla seniorów. Gospodarzem tegorocznego „Integracyjnego spotkania opłatkowego dla seniorów Gminy Kotla” było Sołectwo Kotla. Do udziału w spotkaniu organizatorzy spotkania zaprosili  143 osoby.

              W trakcie spotkania dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kotli  przedstawiły uczestnikom imprezy „Jasełka” . Przedstawienie dzieci przygotowały pod opieką nauczycieli Szkoły Podstawowej w Kotli – Pani Elżbiety Baczyńskiej, Pani Doroty Wojno-Fidzińskiej, Pani Ludmiły Woźniak. Każde z dzieci otrzymało od organizatorów słodki upominek. Dodatkową atrakcją imprezy był występ uczennicy Szkoły Muzycznej I stopnia w Głogowie Michaliny Gniewosz, która przepięknie zagrała na skrzypcach kolędy.
Wspólne śpiewanie kolęd i piosenek biesiadnych z zaproszonymi gośćmi, poprowadzone przez Panią Ludmiłę Woźniak Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli, Pana Krzysztof Woźniak, Pana Krzysztof Stachów i  Panią Dorotę Młodecką Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy społecznej w Kotli, jest nieodzownym elementem spotkań z seniorami.
Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali drobne upominki świąteczne przygotowane przez Świetlice środowiskowe działające przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli.
Wśród zaproszonych gości, którzy integrowali się z seniorami pełnosprawnymi                                  i niepełnosprawnymi Gminy Kotla byli: Starosta Powiatu Głogowskiego – Pani Anna Brok, Wójt Gminy Kotla – Pani Halina Fendorf, Radni Gminy Kotla, Dyrektorzy Jednostek Organizacyjnych.
Organizatorzy spotkania Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli serdecznie dziękują wszystkim osobom zaangażowanym              w realizację tego spotkania.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Sołtys Zuzanny Podwińskiej, Rady Sołeckiej wsi Kotla oraz pań z Kotli wspomagających Radę Sołecką za wspaniałą gościnę               i ogrom pracy włożony w jej przygotowanie.
Nadmieniamy, że na organizację spotkania została pozyskana dotacja przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych za pośrednictwem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie.